Biz Nasıl Çalışıyoruz

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. ailesi olarak şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kullanmalarını sağlayan çözümler sunmaktayız. Bu çözümler içerisinde şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem entegrasyonu uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyon hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunmayı kendisine ilke edinen Mysoft Dijital Dönüşüm, kurumların ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılamaktadır.

Mysoft Kurumsal Değerlerimiz

Güvenilirlik
Dürüstlük

Mysoft olarak müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak esastır. Verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasında durururuz.

Müşteri Odaklılık
Pozitif Yaklaşım

Müşteri ihtiyaçlarına herzaman daha iyi çözüm yöntemleri bulma konusunda yüksek derecede önem gösteririz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti ve müşteri deneyimini önceleyen, ITIL sertifikalarına sahip yetkin çalışanlarımız ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Yenilikçilik
Sürekli Gelişim

Mysoft çalışanları arıştırma odaklıdır ve müşterilerimize her zaman en iyi çözümü ortaya koyacak gerekli eğitimleri alarak uzmanlaşmıştır.

0
Yazılım Projesi
+
Müşteri Deneyimi
+
Aktif Kullanıcı

Ekibimiz

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. uzun yıllar boyunca çalışmış uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle bütünleyici çözümler konusunda hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur. Mysoft, proje, eğitim, destek ve yazılım geliştirme konularında uzmanlaşmış yazılım ve danışmanlık şirketidir. 

Güvenlik

Mysoft için data güvenliği çok önemli bir kavramdır. Bu
kapsamda sertifikasyonlar ve personel eğitimleri eksiksiz tamamlanmıştır

Uzmanlaşma

Mysoft tüm personellerin gerekli eğitimleri alarak kendi alanında uzmanlaşması sağlanmıştır. Her bir ekip üyesi etkin bir şekilde alanında uzmandır.

Süreç Yönetimi

Mysoft’da tüm projeler bir süreç yönetimi şeklinde yönetilir. Süreç performansları anlık olarak takip edilir ve analiz edilerek sonuçları değerlendirilir.

Müşteri Hizmetleri

Mysoft'da müşteri memnuniyeti en önemli kavramdır. Yetişmiş personeli ve operasyon merkezi ile kesintisiz hizmet verilir. Müşteri talepleri anlık olarak takip edilir.

Sertifikalarımız

Müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunmayı kendisine ilke edinen Mysoft Dijital Dönüşüm, kurumların ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılamaktadır.

İYS hakkında sorularınız mı var ?
Bizimle iletişime geçin.

7/24

Kesintisiz Teknik Destek Hizmeti
0 850 600 06 61

Neden Mysoft İYS Portal Kullanmalıyım?

Mysoft İYS Portal bir arayüz ile verilerinizin hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde İYS’ye aktarılmasını sağlayan eşsiz bir yazılımdır. Farklı veri yükleme opsiyonları, anlık veri takibi ve özelleştirilebilir raporlar. Hepsi Mysoft İYS Portal’de

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. 

Uzun yıllar boyunca çalışmış uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle bütünleyici çözümler konusunda hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuş proje, eğitim, destek ve yazılım geliştirme konularında uzmanlaşmış yazılım ve danışmanlık şirketidir. Şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kullanmalarını sağlayan çözümler sunmaktadır.

© Telif Hakkı 2020- MYSOFT Dijital Dönüşüm A.Ş.

İLETİŞİM

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi Çiftehavuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Teknopark A1 Blok Kat:1 No:151/1C/12 Esenler İSTANBUL

 0 212 901 0 212
 info@mysoft.com.tr